We value your privacy

We use cookies to enhance your browsing experience and analyze our traffic. By clicking "Accept all", you consent to our use of cookies. Read more.

Welcome to our ticketing website
Select the event:
CHRISTINA ROSENVINGE
Los Versos Sáficos
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 2/03/2024 20:00
A LA DERIVA
Cia. La Planeta – Creació Marta Montiel, Elies Barberà i Lara Díez
Sala La Planeta

March 2nd & 3rd
Mireia Feliu & Cobla Ciutat de Girona
A la Núria Feliu
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 3/03/2024 18:00
Catherine Russell
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Friday, 8/03/2024 20:00
SOLD OUT
LA CIUDAD DE LOS OTROS
Sankofa
Teatre Municipal

Friday, 8/03/2024 20:00
DEE DEE BRIDGEWATER & GIRONA JAZZ PROJECT
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 9/03/2024 20:00
MADAME LUMIÈRE
Espectacle per a infants de 0 a 3 anys
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge Escenari

Sunday, den March. 10th 2024
SOLD OUT
ARIADNA I EL MINOTAURE
d’Ariadna Chillida – Cia. Teorema Teatre
Sala La Planeta

Sunday, 10/03/2024 18:00
Premis Enderrock 2024
XXVI Premis de la Música Catalana
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Thursday, 14/03/2024 21:00
SOLD OUT
MANON LESCAUT
Fundació Òpera a Catalunya
Teatre Municipal

Friday, 15/03/2024 19:00
PES MORT
d’Anna Maria Ricart – MeriYanes Produccions - Cia Elena Martinell
Sala La Planeta

March 15th–17th
TRIQUELL
Presentació del nou treball
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 16/03/2024 20:00
PLÀNCTON
Anna Rubirola i Col.lectiu Big Bouncers
Teatre Municipal

Sunday, den March. 17th 2024
JAURÍA
Jordi Casanovas
Teatre Municipal

Friday, 22/03/2024 20:00
MARIA JAUME
Estrena del nou disc
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge Escenari

Friday, 22/03/2024 20:00
CALIDOSCÒPICA
Sònia Gómez i Encarni Espallargas
Sala La Planeta - No numerat

Saturday, 23/03/2024 19:00
ANTONIO... O NO, UN CASO DE IDENTIDAD
Iván Arguedas – Direcció: Pep Vila
Sala La Planeta

Friday, 5/04/2024 20:00
La Grutesca
escarlata
Teatre Municipal

April 6th & 7th
L’ÚLTIM DIA DE L’HOME GOS
La Mala Companyia - Dir. Dobrin Plamenov
Sala La Planeta

April 6th & 7th
Mussorgsky: Quadres d’una exposició
Orquestra Simfònica del Gran Teatre del Liceu
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 7/04/2024 18:00
COM QUI SENT PLOURE
Cicle de Teatre Verbatim – Dir. David Martínez
Sala La Planeta

April 11th–14th
PETROLEO
Cie. LPM
Teatre Municipal

Sunday, 14/04/2024 18:00
ESTIMAT FUTUR JO. El musical
Ignasi Barris & Cia.
Sala La Planeta

Saturday, 20/04/2024 20:00
7 RATOLINS
Companyia Petit Bonhom
Sala La Planeta - No numerat

Sunday, 21/04/2024 12:00
Coral Joves de Catalunya
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 21/04/2024 18:00
MAL DE CORAÇON
Andrea Jiménez / Victoria Szpunberg
Teatre Municipal

Sunday, 21/04/2024 19:00
DANSA EN FAMÍLIA
Cia. Impàs
Teatre Municipal

Saturday, den April. 27th 2024
ESTIMADÍSSIMS MALVATS
Teatre Nu – Jordi Vidal i Laia Vallès
Sala La Planeta

April 27th & 28th
Amandine Beyer & GLI Incogniti
Les sonates del Rosari
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 28/04/2024 18:00
NI.U + MONT CAU
Núria Andorrà + Arnau Obiols
Teatre Municipal

Sunday, 28/04/2024 19:00
LLUMENERES
Oriol Sauleda
Teatre Municipal

Thursday, 2/05/2024 20:00
Bach: La Passió segons Sant Joan
Versió participativa amb dramatúrgia de Sergi Belbel
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 4/05/2024 18:00
EL JORN DEL JUDICI
Produccions de Ferro – de Marta Barceló, Sergio Baos i David Mataró
Sala La Planeta

Sunday, 5/05/2024 18:00
THROUGH THE GRAPEVINE
Alexander Vantournhout
Teatre Municipal

Sunday, 5/05/2024 19:00
LOS INESCALABLES ALPES. BUSCANDO A CURRITO.
La Chachi
Teatre Municipal

Friday, 10/05/2024 20:00
CANÇONS QUE ACABEN EN FADE OUT
Cia. La Copla de Wisconsin
Sala La Planeta

Friday, 10/05/2024 20:00
MADAME LUMIÈRE
La Menuda Produccions
Sala La Planeta - No numerat

Sunday, den May. 12th 2024
Recomanat de 0 a 3 anys. Tota persona de 0 a 100 anys paga entrada.

REGGAE PER XICS
El cuc quàntic
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 12/05/2024 17:30
TURANDOT
Fundació Òpera a Catalunya
Teatre Municipal

Friday, 17/05/2024 19:00
SOLD OUT
FAADA FREDDY
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 18/05/2024 20:00
TRIO FORTUNY & MAL PELO
La Nit
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 19/05/2024 18:00
Laura Andrés
Venus
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Friday, 24/05/2024 20:00
LA NOSTRA CIUTAT
Ferran Utzet / Llatzer García
Teatre Municipal

Friday, 24/05/2024 20:00
A MIDSUMMER NIGHT’S DREAM
Cia CobosMika
Sala La Planeta

Saturday, 25/05/2024 20:00
STRING QUARTET DE PLAYMODES + QUARTET BROSSA
XAVI LLOSES
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge Escenari

Saturday, den May. 25th 2024
Nuria Rial
À tre
Claustre Catedral (accés per plaça dels Apòstols)

Wednesday, 29/05/2024 20:00
Isabelle Faust
Bach & Magrané
Claustre Catedral (accés per plaça dels Apòstols)

Thursday, 6/06/2024 20:00
PACO IBAÑEZ
Érase una vez...
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 7/06/2024 20:00
DIÀLEGS DE CARMELITES
a partir del text de Georges Bernanos - La Funcional Teatre
Sala La Planeta

Friday, 21/06/2024 20:00
UN COR NORMAL
de Larry Kramer - La Funcional Teatre
Sala La Planeta

Saturday, 22/06/2024 20:00
BONA GENT
QUIM MASFERRER
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 29/06/2024 20:00
ANTÒNIA FONT
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 14/12/2024 20:00
AJUNTAMENT DE GIRONA
PLAÇA DEL VI 1, 17004 GIRONA
Telephone: 972419010
Email: infoentrades@ajgirona.cat
cultura@ajgirona.cat

Disclaimer
Cookies policy
Powered by